Hey guys!

7. srpna 2015 v 17:56 | Karolina
안녕하세요!

Okay... Ten fakt, že jsem totální koreaboo už vás asi dost vyděsil, že. No, tak to si začněte zvykat; mě to jen tak nepřejde.
Ale co, to není zas tak podstatný... Vlastně je.
Jelikož vás zaručeně zajímá, co jsem vlastně začal a co tu chci, hned vám dám odpověď.
Jsem 14letá dospívající děvče z Moravy (ano, mám víno místo krve :'D), které se někdy začátkem roku 2015 dozvědělo o kpopu. Na nějakém blogu jsem našla článek o tomtu žánru, a tak mi to nedalo a musela jsem si to vyhledat. Buď to bylo B.A.P. a jejich Stop it nebo Fantastic Baby od BigBang, co se mi tehdy tak zalíbilo, už si to přesně nepamatuji, ale obě písničky do teď zbožňuji. Během pár měsíců jsem objevila další kapely, jako je Shinee, Super Junior, 2NE1, BTS a Exo (ty dvě poslední jsou zatím moje nejoblíbenější, ale na BigBang nikdy mít nebudou)
Ale o tom někdy jindy.
Abyste věděli, co ode mně můžete čekat; bude to absolutně cokoliv- od povídek, fotek nebo kreseb, recenzí ať už na make-up nebo filmy a seriály a pravděpodobně i tagy a takové ty desetidenní, týdenní, atd. challenge.
Prostě jsem dost random člověk, no.
To bude pro dnešek asi všechno, i když možná se dnes večer ještě uvidíme, jelikož se budu pravděpodobně v noci zase hrozně nudit a něco sesmolím.
Uvidíme se později :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama